Prvé morské prasiatko. Kde ho kúpiť?

Morské prasiatko na trávniku

Začiatky takmer každého chovateľa boli v minulosti späté s návštevou obchodu so zvieratami, alebo zvieracích trhov, kde bolo možné nadobudnúť morské prasiatka od skúsených chovateľov. Dnešná doba ponúka ďalšiu možnosť – nákup zvierat cez internet, prostredníctvom špecializovaných chovateľských obchodov a inzertných stránok.

Na internete sa nachádza veľké množstvo inzertných stránok. Podľa zamerania sú najrozšírenejšie so všeobecným zameraním, kde od auta, bytu, či motorky zoženiete aj oblečenie, až po špecializované, zamerané na úzku oblasť, napríklad zvieratá. Aby bola inzercia zvierat efektívna, musí byť stránka navštevovaná chovateľmi ale aj potencionálnymi záujemcami a pravidelne aktualizovaná. Medzi efektívne zvieracie inzercie patrí aj portál http://www.zooburza.eu/sk/.

ZooBurza.eu ponúka možnosť inzercie z rôznych kategórií. Nájdete tu morčatá, ale aj škrečky, myši, potkany, zajace, králiky, či veverice a ďalšie druhy hlodavcov a chovateľských potrieb. Na svoje si tu prídu aj chovatelia iných živočíšnych druhov, od psov, mačiek, koní, až po hospodárske a exotické zvieratá a pestovatelia rastlín. Inzercia na tomto webe je bezplatná, pre využívanie služieb portálu sa netreba ani zaregistrovať. Samotná bezplatná registrácia so sebou ale prináša množstvo výhod, medzi inými aj úplnú kontrolu nad vlastnými inzerátmi a možnosť klásť dotazy a odpovede do chovateľského diskusného fóra.

Ak hľadáte morské prasiatko na internete, zooburza.eu je pre vás tou správnou voľbou.

PS. Na internete je veľké množstvo zvieratiek, ktoré sa chovatelia pre nedostatok času, či z iných dôvodov snažia darovať. Pred kúpou z obchodu zvážte prosím možnosť poskytnutia domovu morskému prasiatku, ktoré ho práve hľadá.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 33 Priemer: 3.2]
Posledné komentáre
  1. chovateľ morčiat
    • fero

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *